Caterpillar 950G за багер Caterpillar 950G

PDF
Caterpillar 950G за багер Caterpillar 950G
Caterpillar 950G за багер Caterpillar 950G
Caterpillar 950G за багер Caterpillar 950G слика 2
Caterpillar 950G за багер Caterpillar 950G слика 3
Caterpillar 950G за багер Caterpillar 950G слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  друг резервен дел на кабината
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009460-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!