Други работни делови VOLVO (2073-03840) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип други работни делови
Број на дел 2073-03840
Каталошки број на оригиналот 2073-03840
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 777009018
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи