Други работни делови за багер O&K

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип други работни делови
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777009127
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи