Други работни делови GOMACO Barrier Mold 630mmx300mm за асфалт павер

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
3.750 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип други работни делови
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZD15840
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
running hours: USED
Description
USED * GOMACO * BARRIER MOLD 630 mm x 300 mmWITH CONCRETE VIBRATOR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи