Други работни делови Heizung BOMAG S 500 TVE / 250 mm за асфалт павер BOMAG BF 700

PDF
PDF
6.500 €
Контактирајте го продавачот
Тип други работни делови
Локација Германија Halver
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот P03093
Кабина
Авто греач
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
2x 0,25m
elektro Heizung
inkl. 2x Schnecken passend zu BOMAG BF 700
Bohle S500 TVE
2x 0,25m
incl. 2x augers suitable to Bomag BF 700
screed S500 TVE
! IBAN : DE61 4585 0005 xxxx xxxx xx ! // Bei Fragen zu Abgasnormen sprechen Sie uns bitte an // If you have questions for exhaust regulations please ask us \n
weitere Fotos und Angebote auf // More Pictures and Offers at: покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!