Други работни делови Extensions 2x600 (2030193) за асфалт павер VÖGELE AB200TV

PDF
PDF
2.600 €
Контактирајте го продавачот
Тип други работни делови
Број на дел 2030914
Каталошки број на оригиналот 2030193
Локација Латвија Rīga
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RK25087
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Full set of 2X extensions and 2X augers and plates 2x0,6m
Suitable for Vögele screeds AB200TV ( 12AB SCREED )
compaction types: TV
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!