Друга пекарска опрема 240cm Herdtiefe

PDF
друга пекарска опрема 240cm Herdtiefe
друга пекарска опрема 240cm Herdtiefe
друга пекарска опрема 240cm Herdtiefe слика 2
друга пекарска опрема 240cm Herdtiefe слика 3
друга пекарска опрема 240cm Herdtiefe слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  друга пекарска опрема
Локација:  Германија Bielefeld
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  2003202401
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Друга пекарска опрема 240cm Herdtiefe

Германски
Ein gebrauchter Abziehwagen mit Abziehapparaten für Etagenbackofen ist zurzeit zu Verkaufen und sofort Verfügbar in unserem Lager in Bielefeld
Abziehwagen Ofenschiesser mit Abziehapparaten für Etagenbacköfen
für 240cm Herdtiefe
Maße
280cm Lang
60cm Breit
182cm Hoch
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kemper HK 200 цена на барање Bowl tipper Германија, Bielefeld
Abziehapparate цена на барање Друга пекарска опрема Германија, Bielefeld
Kemper GmbH SBR-2500 цена на барање Друга пекарска опрема Германија, Bielefeld
Diosna HK 240 цена на барање Друга пекарска опрема Германија, Bielefeld