Друга печатарска машина Pitney Bowes 7 Series

PDF
друга печатарска машина Pitney Bowes 7 Series
друга печатарска машина Pitney Bowes 7 Series
друга печатарска машина Pitney Bowes 7 Series слика 2
друга печатарска машина Pitney Bowes 7 Series слика 3
друга печатарска машина Pitney Bowes 7 Series слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Pitney Bowes
Модел:  7 Series
Тип:  друга печатарска машина
Локација:  Германија Salzgitter-Bad
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  more-Pitney-Bowes-7-Series
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Друга печатарска машина Pitney Bowes 7 Series

Германски
Details: MPS Mailstream Productivity Series, Folding And Inserting Machine

Typ/Art: Folding and Inserting Machine
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Biromatika MO T 405 цена на барање Маса за технничко цртање Германија, Salzgitter-Bad
Degra Unicop 620 цена на барање Маса за технничко цртање 1984 Германија, Salzgitter-Bad
Hang 103 SPK цена на барање Grommet machine Германија, Salzgitter-Bad
Sirozo цена на барање Машина за изработка на тврди корици Германија, Salzgitter-Bad
Screen P-641-FW цена на барање Маса за технничко цртање 1992 Германија, Salzgitter-Bad
Plate Exposure цена на барање Маса за технничко цртање Германија, Salzgitter-Bad