Machineryline » Половни индустриски опреми » Половни опреми за автосервиси » Друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500

Друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500

PDF
друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500
друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500
друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500 слика 2
друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500 слика 3
друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500 слика 4
друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500 слика 5
друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
1.250 US$
Нето цена
≈ 1.166 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  друга опрема за сервис за автомобили
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6664
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Друга опрема за сервис за автомобили SNAP ON ACT1500

Шпански
marca: SNAP ON
Año
No. Serie: 9100001
AMPERES 2.4
CON TANQUE DE GAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

RECICLADOR DE GAS 1.000 US$ Друга опрема за сервис за автомобили Мексико, Chihuahua
Spectra GL710 цена на барање Мерен алат 2003 Мексико, Chihuahua