Друга индустриска опрема SOMAB UNI-350 T.A

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/20
PDF
1.000 €
Нето цена
1.200 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка SOMAB
Модел UNI-350 T.A
Тип друга индустриска опрема
Година на производство 2002
Локација Франција HUTTENHEIM
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 210127
Состојба
Состојба со дефект
Дополнителни информации
Француски
Type :Tour d'usinage a commande numériques
Marque :SOMAB
Modèle : UNI-350 .TA
Année :2002
Vin Number :87648
Numéro d'annonce : 210127

Tour d'usinage a commande numérique SOMAB UNI-350 T.A de 2002

-Bati est fissuré ,unité de commande numérique absente

Possibilité de livraison ,en supplément du prix de vente

*A REPARER *TO REPAIR*ZU REPARIEREN*

*NON FONCTIONNEL*NICHT FUNKTIONAL*NO FUNCTIONAL*

Prix HT
TVA récupérable
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи