Machineryline » Половна градежни машини » Половни други градежни машини Doppstadt » Друга градежна машина Doppstadt DW 3060 K Buffel Type D Biopower!
Огласот Друга градежна машина Doppstadt DW 3060 K Buffel Type D Biopower! е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
Марка Doppstadt
Модел DW 3060 K Buffel Type D Biopower!
Тип друга градежна машина
Година на производство 01/2016
Прва регистрација 2016-01-01
Работни часови 8273 м/ч
Нето тежина 25000 кг
Локација Холандија Almelo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 321
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Други градежни машини Doppstadt
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се