Огласот Друга градежна машина Doppstadt DU 320 Grizzly е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
друга градежна машина PORTAFILL 2000 CT PORTAFILL 2000 CT 51.000 € Друга градежна машина 2016 2390 м/ч Холандија, Almelo
Марка Doppstadt
Модел DU 320 Grizzly
Тип друга градежна машина
Година на производство 01/2016
Прва регистрација 2016-01-01
Работни часови 4500 м/ч
Нето тежина 5700 кг
Локација Холандија Almelo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 313
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Други градежни машини Doppstadt
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се