Друг генератор OLYMPIAN XQE250-2

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
15.400 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка OLYMPIAN
Модел XQE250-2
Тип друг генератор
Година на производство 2012
Работни часови 7145 м/ч
Локација Шпанија Sevilla
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот ANI-00002
Мотор
Марка Perkins Perkins
Сила 340 кс (250 kW)
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN OLY00000JMNR00294
Дополнителни информации
Шпански
Este grupo electrógeno diésel aporta una potencia de 250 KVA. Perfecto para aportar un suministro continuo de energía en grandes obras
trabajos industriales o usarlo en eventos. Fiable para usarlo como equipo de emergencia o auxiliar para suministrar esos picos de energía en las situaciones más críticas. a
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
друг генератор FG WILSON XQE250-2 FG WILSON XQE250-2 14.000 € Друг генератор 2008 7426 м/ч Шпанија, Sevilla
друг генератор PRAMAC GSW115 PRAMAC GSW115 12.000 € Друг генератор 2017 3930 м/ч Шпанија, Sevilla
друг генератор GESAN DVS 250 GESAN DVS 250 14.500 € Друг генератор 4000 м/ч 340 кс Шпанија, Amposta-Tarragona
друг генератор PRAMAC GSW730M PRAMAC GSW730M 25.000 € Друг генератор 2013 Шпанија, BENAVENTE -Zamora
друг генератор FG WILSON P 65-5 FG WILSON P 65-5 4.999 € Друг генератор 2017 4833 м/ч Шпанија, Alcalá de Guadaíra
друг генератор Himoinsa HIW450NS Himoinsa HIW450NS 15.000 € Друг генератор 2001 Шпанија, BENAVENTE -Zamora