Друг генератор FG WILSON XQE250-2

PDF
PDF
14.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка FG WILSON
Модел XQE250-2
Тип друг генератор
Година на производство 2008
Работни часови 7426 м/ч
Локација Шпанија Sevilla
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот ANI-00001
Мотор
Марка Perkins
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN FGWNAV02VF0B01673
Боја портокалов
Дополнителни информации
Шпански
Kilómetros: 12000 KM
Este grupo electrógeno diésel aporta una potencia de 250 KVA. Perfecto para aportar un suministro continuo de energía en grandes obras
trabajos industriales o usarlo en eventos. Fiable para usarlo como equipo de emergencia o auxiliar para suministrar esos picos de energía en las situaciones más críticas
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
друг генератор OLYMPIAN XQE250-2 OLYMPIAN XQE250-2 15.400 € Друг генератор 2012 7145 м/ч Шпанија, Sevilla
друг генератор GESAN DPS 500 GESAN DPS 500 20.955 € Друг генератор 2006 6562 м/ч Шпанија, Alcalá de Guadaíra
друг генератор GESAN DVS 250 GESAN DVS 250 14.500 € Друг генератор 4000 м/ч 340 кс Шпанија, Amposta-Tarragona
друг генератор GESAN DPS 140 GESAN DPS 140 6.900 € Друг генератор 2005 11474 м/ч Шпанија, Alcalá de Guadaíra
друг генератор FG WILSON 250 KVA FG WILSON 250 KVA 12.000 € Друг генератор 2003 20300 м/ч Германија, 24145 Kiel
друг генератор FG WILSON P 65-5 FG WILSON P 65-5 4.999 € Друг генератор 2017 4833 м/ч Шпанија, Alcalá de Guadaíra