Друг дел на мотор VOLVO Oil Distributor за натоварувач со тркала VOLVO L90-L110-L120-L150-L180

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип друг дел на мотор
Година на производство 2002
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот PART No VOE11038393
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
PART No: VOE11038393
running hours: USED
price: € On Request
Description
GOOD CONDITION USED * OIL DISTRIBUTOR AND TUBE *
FOR VOLVO
L90E-L110E-L120E-L150E-L180E
L220D
FITS ON VOLVO LOADER WITH SERIAL NUMBERS ATTACHED THE PHOTO
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи