Друг дел на мотор Distribution Cover LIEBHERR (10147262) за багер

PDF
друг дел на мотор Distribution Cover LIEBHERR (10147262) за багер
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип друг дел на мотор
Број на дел 8000813
Каталошки број на оригиналот 10147262
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000813
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D934
Мотор
Марка Liebherr D934
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи