Друг дел на мотор Ladder Type Frame LIEBHERR (12832453) за багер LIEBHERR

PDF
друг дел на мотор Ladder Type Frame LIEBHERR (12832453) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип друг дел на мотор
Број на дел 8000829
Каталошки број на оригиналот 12832453
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000829
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D936L/D946
Мотор
Марка Liebherr D936L/D946
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи