Друг дел на мотор Sheet LIEBHERR (10123870) за багер LIEBHERR

PDF
друг дел на мотор Sheet LIEBHERR (10123870) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип друг дел на мотор
Број на дел 8000460
Каталошки број на оригиналот 10123870
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000460
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D936/D936L/D946
Мотор
Марка Liebherr D936/D936L/D946
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи