Machineryline » Половни индустриски опреми » Половни генераториМоторни пумпиИндустриски роботиЛабораториски опремиОпреми за продавнициДизел генераториРачни алатиОсветлување кулиМашини за изработка на картонски кутииДијагностички опремиАпарати за заварувањеПерачи под висок притисокИндустриски греалкиОрмари за алатиСтругови за металМашини за укоричување » Половни дизел генераториОсветлување кулиБензински генераториГенератори на гасМоторни пумпиРачни алатиМашини за изработка на картонски кутииДијагностички опремиАпарати за заварувањеПерачи под висок притисокИндустриски греалкиОрмари за алатиСтругови за металМашини за укоричувањеСекачи за хартијаДизалици » Дизел генератор Bredenoord BRDE-50Atlas Copco QASCATERPILLAR C18Дизел генератори CATERPILLAR DPCUMMINS C-seriesДизел генератори DEUTZ-FAHR K seriesДизел генератори DOOSAN G-seriesFG WILSON P-seriesДизел генератори PRAMAC GSДизел генератори SCANIA K-seriesSDMO J-series

Дизел генератор Bredenoord BRDE-50

PDF
PDF
5.500 €
Нето цена
6.655 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип дизел генератор
Прва регистрација 2001-01-01
Работни часови 12462 м/ч
Локација Холандија Mijnsheerenland
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 074855
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи