Диск спојката KRAMER 311 411 515 за виљушкар KRAMER 311; 411; 515

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип диск спојката
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LR6776
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Oferta od: Firmy,
Pasuje do Kramer: 311; 411; 515. Posiadamy części do maszyn Kramer
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!