Диск спојката за натоварувач со тркала KRAMER 311 411 515

PDF
PDF
353,80 €
1.600 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип диск спојката
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RU7525
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Opis produktu,
Tarcza sprzęgła do Kramera 311 411 515
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!