Диск спојката за натоварувач со тркала KRAMER 311, 411

PDF
PDF
353,50 €
1.600 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип диск спојката
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XR6776
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Oferta od: Firmy,
Kramer: 311, 411 i 515,
Tarcza sprzęgła do Kramer,
Wyposażenie
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!