Нови дихтунг за глава на цилиндер DEUTZ за натоварувач со тркала

PDF
нови дихтунг за глава на цилиндер DEUTZ за натоварувач со тркала
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип дихтунг за глава на цилиндер
Година на производство 02/2021
Локација Белорусија Минская обл., Дзержинский р-н
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID FF24886
Опис
Марка на мотор Deutz
Модел на мотор F3L1011F
Мотор
Марка Deutz F3L1011F
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Руски
Прокладка ГБЦ для двигателей Deutz 1011, 1011F, 2011
Информация неактуальна?
Прокладка ГБЦ для двигателей Deutz 1011, 1011F, 2011
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи