Дихтунг за глава на цилиндер DEUTZ за дигалка JLG 33RTS

PDF
дихтунг за глава на цилиндер DEUTZ за дигалка JLG 33RTS
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип дихтунг за глава на цилиндер
Година на производство 02/2021
Локација Белорусија Минская обл., Дзержинский р-н
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LK24886
Опис
Марка на мотор Deutz
Модел на мотор F2L1011F
Мотор
Марка Deutz F2L1011F
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Кинески
Прокладка ГБЦ для двигателей Deutz 1011, 1011F, 2011
Ремонт двигателей Deutz 1011 , 1011F, 2011
В наличии двигателя , Deutz F2L1011F, Deutz F3L1011F, Deutz F4L1011F
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!