Диференцијал за натоварувач со тркала Caterpillar 962H (950H)

PDF
диференцијал за натоварувач со тркала Caterpillar 962H (950H)
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  диференцијал
Локација:  Турција Yenimahalle/ANKARA
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  KQ31429
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Диференцијал за натоварувач со тркала Caterpillar 962H (950H)

Турски
CAT 962H (950H) DİFERANSİYEL
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!