Црево за ладење LIEBHERR Pipeline (10125039) за багер LIEBHERR D9508

PDF
црево за ладење LIEBHERR Pipeline (10125039) за багер LIEBHERR D9508
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип црево за ладење
Број на дел 8000616
Каталошки број на оригиналот 10125039
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000616
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи