Црево LIEBHERR (10133607) за багер LIEBHERR D934

PDF
црево LIEBHERR (10133607) за багер LIEBHERR D934
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип црево
Број на дел 8000799
Каталошки број на оригиналот 10133607
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000799
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!