ASUR MAKİNA MÜHENDİSLİK
ASUR MAKİNA MÜHENDİSLİK
Во продажба: 39 огласа
3 години на Machineryline
12 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 39 огласа
3 години на Machineryline
12 години на пазарот

Нови concrete bucket Asur Makina Pan Mikser

PDF
нови concrete bucket Asur Makina Pan Mikser
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Asur Makina
Модел:  Pan Mikser
Тип:  concrete bucket
Локација:  Турција
Датум на објавување:  21.6.2024
Machineryline ID:  LD35787
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Нови concrete bucket Asur Makina Pan Mikser

Турски
0,5 m3, 1 m3, 2 m3 kapasiteli mikserler üretilmektedir.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи