Четка за метење Kemp OKBS. Onkruidborsstel

PDF
четка за метење Kemp OKBS. Onkruidborsstel
1/1
PDF
1.600 €
Нето цена
1.936 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип четка за метење
Година на производство 2020
Локација Холандија Haaksbergen
Датум на објавување денеска
Machineryline ID NP23128
Опис
Ширина на опфаќање 0.8 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Country: Netherlands (the)
merk: Kemp
Nieuwe onkruidborstel
Hydr aangedreven
Passend op lepels van heftruck of shovel
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
четка за метење AVANT Onkruidborstel AVANT Onkruidborstel 1.614 € Четка за метење 2019 0.6 м Холандија, Varsseveld
четка за метење M-Sweep HSTV600-150 M-Sweep HSTV600-150 цена на барање Четка за метење 2020 Холандија, Krabbendijke