Челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining

PDF
челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining
челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining
челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining слика 2
челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining слика 3
челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining слика 4
челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining слика 5
челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Metso
Модел:  C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining
Тип:  челустна дробилка
Година на производство:  1997
Локација:  Кина Shanghai
Датум на објавување:  денеска
Каталошки број на продавачот:  KL20201011-G
Состојба
Состојба:  половни
Документи
Дополнителни информации
VIN:  15326
Боја:  беж

Дополнителни информации — Челустна дробилка Metso C125 Jaw Crusher | Quarry | Mining

Англиски
Metso C125 Jaw Crusher made in Finland
Very good working condition and Complete with motor, original Electric control Unit

*******
To meet diversified demands of our customers around the globe, Kinglink Recycling Technology Unit as well offers some original used crushing equipment of International famous brands, including Metso, Sandvik, Barmac, Gator, and Symons etc.

Our Recycling Technology Unit has professional teams in used equipment sourcing, refurbishment, repairing, repainting, PDI and after-sales.

The quality and performance of all the used equipment from Kinglink are fully guaranteed.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Metso C125 цена на барање Челустна дробилка 2008 Кина, Shanghai
Metso c-100 цена на барање Челустна дробилка 2009 Кина, Shanghai
Metso C-160 цена на барање Челустна дробилка 06/2006 Кина, Shanghai