Чаура на брегаста осовина LIEBHERR (10153536) за булдожер

PDF
чаура на брегаста осовина LIEBHERR (10153536) за булдожер
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип чаура на брегаста осовина
Број на дел 8000153
Каталошки број на оригиналот 10153536
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000153
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D934/D934L/D934S/D936/D936L/D944/D946/D956/D964/D966
Мотор
Марка Liebherr D934/D934L/D934S/D936/D936L/D944/D946/D956/D964/D966
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи