Чаура на брегаста осовина LIEBHERR Push Rod (9079131) за багер LIEBHERR D934/D934L/D934S/D936/D936L/D944/D946

PDF
чаура на брегаста осовина LIEBHERR Push Rod (9079131) за багер LIEBHERR D934/D934L/D934S/D936/D936L/D944/D946
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип чаура на брегаста осовина
Број на дел 8000154
Каталошки број на оригиналот 9079131
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000154
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи