Можеби ќе ве интересира
Затвори
KOMATSU D61
KOMATSU D61
32.000 €
CATERPILLAR D5M LGP
CATERPILLAR D5M LGP
37.000 €
CATERPILLAR D5M
CATERPILLAR D5M
48.000 €
KOMATSU D61
KOMATSU D61
33.900 €
KOMATSU D155A-2
KOMATSU D155A-2
35.000 US$
KOMATSU D65EX-12
KOMATSU D65EX-12
31.500 €

Булдожер KOMATSU D61

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
32.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел D61
Тип булдожер
Година на производство 2001
Локација Латвија Koknese
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZD20940
Мотор
Марка Cummins
Тип линиски
Гориво дизел
Кабина
Пневматски седишта
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации
Летонски
Pārdod komatsu d61
PĀRDOD BŪLDOZER KOMATSU D61
IESPĒJAMA PIEGĀDE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
булдожер KOMATSU D61 KOMATSU D61 32.000 € Булдожер 2002 Латвија, Koknese
булдожер KOMATSU D61 KOMATSU D61 33.900 € Булдожер 2002 Романија, LUGOJ
булдожер KOMATSU D65EX-12 KOMATSU D65EX-12 31.500 € Булдожер 1999 12750 м/ч Холандија, Nunspeet