Можеби ќе ве интересира
Затвори
KOMATSU D65EX-12
KOMATSU D65EX-12
29.000 €
KOMATSU D65PX-12
KOMATSU D65PX-12
27.000 €
KOMATSU D155A-1
KOMATSU D155A-1
29.900 €
KOMATSU D65EX- 12
KOMATSU D65EX- 12
33.900 €
KOMATSU D65EX12
KOMATSU D65EX12
цена на барање
KOMATSU D65EX12 mit Ripper und heavy duty
KOMATSU D65EX12 mit Ripper und heavy duty
цена на барање

Булдожер KOMATSU D155ax-3

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел D155ax-3
Тип булдожер
Година на производство 09/1997
Работни часови 13000 м/ч
Нето тежина 40000 кг
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XK26624
Опис
Ширина на ралник 4000 мм
Вкупни димензии 8.5 м × 2.695 м × 3.5 м
Капацитет на лопата 10 м³
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
The machine is in working condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
булдожер KOMATSU D65EX-12 KOMATSU D65EX-12 29.000 € Булдожер 1997 5800 м/ч Романија, Negresti Oas
булдожер KOMATSU D65PX-12 KOMATSU D65PX-12 27.000 € Булдожер 1998 6900 м/ч Романија, Negresti Oas
булдожер KOMATSU D155A-1 KOMATSU D155A-1 29.900 € Булдожер 1998 5510 м/ч Кина, Shanghai
булдожер KOMATSU D65EX- 12 KOMATSU D65EX- 12 33.900 € Булдожер 1996-01-01 10800 м/ч Холандија, Roermond
булдожер KOMATSU D65EX12 KOMATSU D65EX12 цена на барање Булдожер 1998 7800 м/ч Германија, Burg