Булдожер KOMATSU D155AX-5

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
58.000 US$
Нето цена
≈ 51.470 €
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел D155AX-5
Тип булдожер
Година на производство 2016
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MQ15436
Опис
Висина на подигање 1720 мм
Длабочина на обработка 590 мм
Ширина на ралник 3955 мм
Вкупни димензии 6.3 м × 2.7 м × 3.5 м
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
1)Service
Pick you up from the airport
Book hotel for you
Guide you to visit Shanghai

2)Conditions and Shipment
Used but in good working condition
No oil leaking.
No heavy smoking.
Well serviced and maintained.
Be ready to work.
Price: Negotiable
Locate in shanghai China
Package: In bulk or by container
Deliver in 1-7 days after confirmation
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
булдожер KOMATSU D155A KOMATSU D155A цена на барање Булдожер 2010 Кина, Shanghai
булдожер KOMATSU D85A-21 KOMATSU D85A-21 33.800 US$ Булдожер 09/2010 3100 м/ч Кина, Shanghai
булдожер KOMATSU D65P KOMATSU D65P 32.500 US$ Булдожер 06/2011 2800 м/ч Кина, Shanghai
булдожер KOMATSU D85P-21 KOMATSU D85P-21 33.800 US$ Булдожер 10/2011 2750 м/ч Кина, Shanghai
булдожер KOMATSU D155A KOMATSU D155A цена на барање Булдожер 2011 Кина, Shanghai
булдожер KOMATSU D155A KOMATSU D155A 27.500 US$ Булдожер 06/2009 3200 м/ч Кина, Shanghai