Булдожер Caterpillar D5B

PDF
булдожер Caterpillar D5B
булдожер Caterpillar D5B
булдожер Caterpillar D5B слика 2
булдожер Caterpillar D5B слика 3
булдожер Caterpillar D5B слика 4
булдожер Caterpillar D5B слика 5
булдожер Caterpillar D5B слика 6
булдожер Caterpillar D5B слика 7
булдожер Caterpillar D5B слика 8
булдожер Caterpillar D5B слика 9
булдожер Caterpillar D5B слика 10
булдожер Caterpillar D5B слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
14.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  D5B
Тип:  булдожер
Година на производство:  1978
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  GM35452
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar D4E 18.500 US$ Булдожер 1979 462 м/ч Мексико, Chihuahua