Булдожер CATERPILLAR D8R

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел D8R
Тип булдожер
Година на производство 2012
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XB15436
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
1)Service
Pick you up from the airport
Book hotel for you
Guide you to visit Shanghai

2)Conditions and Shipment
Used but in good working condition
No oil leaking.
No heavy smoking.
Well serviced and maintained.
Be ready to work.
Price: Negotiable
Locate in shanghai China
Package: In bulk or by container
Deliver in 1-7 days after confirmation
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
булдожер CATERPILLAR D7H CATERPILLAR D7H 45.800 US$ Булдожер 2012 4600 м/ч Кина, Shanghai
булдожер CATERPILLAR D7G CATERPILLAR D7G цена на барање Булдожер 2012 Кина, Shanghai
булдожер CATERPILLAR D6H CATERPILLAR D6H 35.800 US$ Булдожер 04/2012 3300 м/ч Кина, Shanghai
булдожер CATERPILLAR D8R CATERPILLAR D8R цена на барање Булдожер 2012 Кина, Shanghai
булдожер CATERPILLAR D8R CATERPILLAR D8R цена на барање Булдожер 2012 2400 м/ч Кина, Shanghai