Булдожер CATERPILLAR D6K, bulldozer

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
58.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел D6K, bulldozer
Тип булдожер
Година на производство 2010
Работни часови 6200 м/ч
Локација Литванија Kužiai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID WW18077
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи