Можеби ќе ве интересира
Затвори
CASE 1150K XLT Series 3 buldozer 6 pozitii cu scarificatori
CASE 1150K XLT Series 3 buldozer 6 pozitii cu scarificatori
59.500 €
CATERPILLAR D7 E LGP
CATERPILLAR D7 E LGP
182.700 €
KOMATSU D85 EX -15ED
KOMATSU D85 EX -15ED
122.000 €
CATERPILLAR D6NXL
CATERPILLAR D6NXL
125.000 €
CATERPILLAR D6T LGP
CATERPILLAR D6T LGP
135.000 €
CATERPILLAR D6TM
CATERPILLAR D6TM
99.900 €

Булдожер CASE 2550T

PDF
PDF
124.900 €
Нето цена
240.000 AZN
Контактирајте го продавачот
Марка CASE
Модел 2550T
Тип булдожер
Година на производство 01/2013
Работни часови 2 м/ч
Локација Азербејџан Baku
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KT27248
Каросерија
Кутија за алат
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Руски
Satışda digər texnikalar da var. Qiymətdə razılaşma mümkündür. boş bekar adamlar narahat etməsin!
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
булдожер KOMATSU D85 EX -15ED KOMATSU D85 EX -15ED 122.000 € Булдожер 2013 12200 м/ч Франција, Neuville-Saint-Amand
булдожер CATERPILLAR D6T LGP CATERPILLAR D6T LGP 135.000 € Булдожер 2013 7500 м/ч Обединето Кралство, Billingham
булдожер CATERPILLAR D6TM CATERPILLAR D6TM 99.900 € Булдожер 2013 10765 м/ч Германија, Teningen-Nimburg