Брза спојка Bomfäste grävmaskin за мини багер Take-Job

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Година на производство 2004
Локација Шведска Arvika
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 69256
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Brand : Bomfäste grävmaskin
Model : Take-Job
Year of manufacture : 2004
VAT : 25
Internal stock no : 69256
General grade (1 min - 5 max) : 4
Bomfäste Take-Job 2004 årsmodell
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!