Брза спојка Caterpillar D6 за булдожер Caterpillar D6

PDF
брза спојка Caterpillar D6 за булдожер Caterpillar D6
брза спојка Caterpillar D6 за булдожер Caterpillar D6
брза спојка Caterpillar D6 за булдожер Caterpillar D6 слика 2
брза спојка Caterpillar D6 за булдожер Caterpillar D6 слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
850 US$
Нето цена
≈ 793 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  брза спојка
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  3760
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Брза спојка Caterpillar D6 за булдожер Caterpillar D6

Шпански
PARA TOPADOR D6
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи