Брза спојка VERACHTERT Hydraulischer Schnellwechsler CW55S за багер

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Година на производство 2007
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот Z42648
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Preis: Auf Anfrage
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи