Брза спојка VERACHTERT CW40H4N (2137831) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Број на дел 2137831
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777007976
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи