Нови брза спојка Reparaturglied за багер O&K RH40 RH70

PDF
нови брза спојка Reparaturglied за багер O&K RH40 RH70
1/1
PDF
179 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Број на дел 1596764 1457723 541-5245
Година на производство 2019
Локација Германија Dortmund
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот SZWP-6804-JL
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Германски
2 Stck. OK779/1 Reparaturglied für O&K RH40 RH70. O&K Ref. 1596764 1457723 541-5245.

Alle Preise verstehen sich je Stück ab Werk (EXW) zzgl. MwSt., Fracht und Verpackung.

Artikelstandort:
Lager
Schlosserstr. 10a
51789 Lindlar

Weitere O&K und Caterpillar Hydraulikbagger Ersatzteile auf Anfrage.

Vielen Dank für ihr Interesse.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!