Брза спојка OilQuick OQ70/55 за багер

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Година на производство 2014
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот Z559253
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Preis: Auf Anfrage
Marke: Oil Quick
Nettogewicht: Gewicht
Vollhydr. Schnellwechsler
Typ: OQ70/55
passend zu ZX180 -ZX225
Standort: Baienfurt
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи