Брза спојка Liebherr R944C SEW за багер

PDF
брза спојка Liebherr R944C SEW за багер
брза спојка Liebherr R944C SEW за багер
брза спојка Liebherr R944C SEW за багер слика 2
брза спојка Liebherr R944C SEW за багер слика 3
брза спојка Liebherr R944C SEW за багер слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  брза спојка
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777011225-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи