Брза спојка LIEBHERR SW 48/ Greiferaufhängung за багер

PDF
PDF
1.250 €
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Локација Германија Halver
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот P03667
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Id-Nr 94045422
Greiferaufhängung
Idnr. 94045422
grapple link
! IBAN : DE61 4585 0005 xxxx xxxx xx ! // Bei Fragen zu Abgasnormen sprechen Sie uns bitte an // If you have questions for exhaust regulations please ask us \n
weitere Fotos und Angebote auf // More Pictures and Offers at: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи