Брза спојка KOMATSU за багер

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Година на производство 2008
Локација Шведска Arvika
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 74497
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Brand : Bomfäste
Model : Komatsu
Year of manufacture : 2008
VAT : 25
Internal stock no : 74497
Manufacturing / Serial number : 22E-70-21130
Bomfäste Komatsu PC80MR

Nr: 22E-70-21130
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи