Брза спојка Hydraulischer Schnellwechsler VTN за багер

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
1.200 €
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Година на производство 2009
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот Z120968
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи