Брза спојка за багер BOBCAT

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Година на производство 2010
Локација Шведска Rackstad Bil & Delar Ab
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 66952
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Brand : Bomfäste grävmaskin
Model : Bobcat
Year of manufacture : 2010
VAT : 25
Internal stock no : 66952
General grade (1 min - 5 max) : 4
Bobcat boomfäste från 2010
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи